Глава МОЗ поставив крапку в історії з російською вакциною для українців

Міністр також оцінив можливість створення в Україні власних вакцин

Глава МОЗ поставив крапку в історії з російською вакциною для українців

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що ніколи не зареєструє в Україні російську вакцину від коронавірусу "Супутник V".

Коментуючи дискусії в Німеччині щодо реєстрації російської вакцини, Степанов заявив:

"Російської вакцини в нас не буде. Міністр Степанов за жодних обставин не зареєструє в Україні російську вакцину. Що робить Німеччина з російською вакциною – це справа Німеччини. Я громадянин України, мене турбує те, що робиться в Україні. У Німеччини Росія не забирала території й не окупувала землі. Це, щоб завершити з російською вакциною".

Читайте також: Очільник МОЗ спрогнозував, коли вакцини від COVID-19 з'являться в аптеках

Популярні відео

Коментуючи можливість створення в Україні власних вакцин, міністр зазначив:

"Що стосується українських вчених… Я вважаю, що українські вчені у нас надталановиті, але на українську науку 29 років просто ніхто не звертав увагу. І зараз, якщо ми говоримо про відновлення виробництва вакцин, то лише цього року вперше були закладені гроші, наприклад, на створення біокластера, тобто це початок українського виробництва вакцин. Ми не говоримо навіть про виробництво ковідних вакцин. Інші хоча б вакцини, ми дуже потребуємо цього".

Читайте також: Вакцинація в Україні: Степанов пояснив, кому призначені залишки вакцини

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів, як часто фіксуються побічні ефекти після щеплення від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги