Скасування переведення годинника в Україні - "слуга народу" розкрив нові подробиці

У законопроєкті про скасування переведення стрілок є два спірних питання

Скасування переведення годинника в Україні - "слуга народу" розкрив нові подробиці

Україна 28 березня перейде на літній час, оскільки Верховна Рада провалила голосування за закон про скасування переведення стрілок. Проте нардепи розраховують доопрацювати даний законопроєкт і ухвалити його пізніше.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів народний депутат від "Слуги народу" Василь Мокан.

"Так, 28 березня ми будемо переводити стрілки. Я не думаю, що можуть бути якісь інші рішення. Проте я впевнений, що після доопрацювання до другого читання у комітеті, ми все таки поставимо крапку у цих постійних переведеннях і у майбутньому дамо відповідь і проголосуємо за цей законопроєкт", - повідомив він.

Читайте також: Переведення годинника хочуть скасувати — експерт розповів, чи потрібно переходити на літній час

Популярні відео

Мокан пояснив, що гострі дискусії в парламенті виникли через два проблемні питання.

"Всі розуміють логічність цього рішення, тим більше, що зараз паралельно з Україною такі самі дискусії і рішення ухвалюватимуть і в ЄС. Але є два проблемних питання: перше, в якому часовому поясі бути, і друге, чи вводити це рішення зараз, або приймати зараз, а вводити уже при наступному переході. У мене є оптимізм з приводу того, що ми поставимо крапку у цьому питанні і проголосуємо цей законопроєкт, просто дещо пізніше. А стосовно того, чи лишати літній чи зимовий час, я вам скажу, що національні аналітичні структури кажуть, що наш природній час перебування – той, який є зараз", - розповів "слуга народу".

Водночас, нардеп додав, що "є аргументи і раціональні думки стосовно того, що і літній час може бути введений".

Нагадаємо, у 2021 році перехід на літній час має відбутися в ніч з 27 на 28 березня о 3-й годині ночі, годинники потрібно буде перевести на годину вперед.

Раніше неврологиня Тетяна Майкова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як перехід на літній і зимовий час впливає на організм людини.

Джерело Україна 24 Теги