Скандал з 8-річною моделлю в соцмережі: "слуга народу" сказав, що його найбільше вразило

Олександр Корнієнко висловився про скандал з "романом" 8-річної дівчинки

Скандал з 8-річною моделлю в соцмережі: "слуга народу" сказав, що його найбільше вразило

Нардеп з фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував в ефірі "Україна 24" скандал з нібито романом малолітніх блогерів

"Я коли цю новину прочитав, мене в ній найбільше вразило якраз те, що батьки не просто знали про це - матір, а вона цим займалася, вона менеджер цього. Там, де я про це читав, ширше пишеться про те, що взагалі зараз іде така історія як сексуалізація дітей. Це такий світовий тренд, це скрізь відбувається, це таке явище, воно точно нездорове. Але з ним треба якось боротися. Я думаю, нам як законодавцям треба думати про відповідні статті, щоб це обмежувати кримінально", — сказав він.

Читайте також: "За межею здорового глузду": дитячий омбудсмен прокоментував скандал з 8-річною моделлю

Популярні відео

Корнієнко зазначив, що велика доля відповідальності лежить на батьках.

"Але всі ми зійдемось на тому, що перша роль батьків у будь-якому процесі, який з дітьми пов’язаний. І держава може робити багато, але все одно ми повернемось до родини рано чи пізно в цій дискусії, до того, що треба знаходити можливість з дитиною бути в контакті, тоді буде менше проблем на будь-якому етапі її розвитку", — сказав він.

Нагадаємо, інтернет-користувачів обурила історія з "романом" восьмирічної Мілани й тринадцятирічного Павла у соцмережах. Справа дійшла до поліції, яка відкрила провадження.

Джерело Україна 24 Теги