Євробляхери пригрозили Раді потужними акціями протесту

В "Автоєвросилі" розповіли, навіщо влаштовують акції протесту

Євробляхери пригрозили Раді потужними акціями протесту

Співзасновник ГО "Автоєвросила" Олександр Чернявський розповів в ефірі каналу "Україна 24", що власники авто з єврономерами виходять на акції протесту з вимогою прийняти закон про доступне розмитнення автомобілів.

"Ми отримуємо дежавю минулого року, коли нам пообіцяли прийняти законопроєкт про доступне розмитнення, сказали, що є проблеми з законом про землю, а далі пішов локдаун тощо. І ми бачимо, що зараз виникає та сама історія з землею, з купою правок і ми, виходить, знову виходимо на рік якихось обіцянок. Тому ми вийшли з попереджувальною акцією, щоб якомога швидше прийняли закони, які вже два роки обіцяють ухвалити", — сказав він. 

Читайте також: "Тотальна несправедливість" — експерт про протести "євробляхерів"

Нардепка з фракції "Слуга народу" Галина Янченко заявила, що деякі фракції навмисно блокують ухвалення законів. 

"Ми у "Слузі народу" вважаємо, що "Батьківщина" і ОПЗЖ навмисно затягують розгляд земельного закону, і таким чином блокують всю роботу Ради. Це правочний спам, який блокує роботу Ради, і Рада не може перейти до розгляду інших законопроєктів", — сказала вона.

Популярні відео

Чернявський своєю чергою заявив, що акції протесту посилюватимуться.

"Це була попереджувальна акція. Якщо вони не зрозуміють, що вони творять оцими правками, затягуваннями, буде ескалація таких акцій, буде посилюватися акційний тиск – і не лише в Києві, а й у регіонах. У нас є багато інструментів, як робити потужні акції. Терпіння в людей на межі", — попередив він.

Раніше депутат зі "Слуги народу", голова податкового комітету Ради Данило Гетманцев розповів, чим був обґрунтований закон про "євробляхи" №4643-д, який Верховна Рада ухвалила 18 лютого.

Джерело Україна 24 Теги