"Бізнесу буде дуже нелегко": нардепка назвала число безробітних в Україні

Юлія Клименко розповіла, як безробітним допомагає держава

"Бізнесу буде дуже нелегко": нардепка назвала число безробітних в Україні

В Україні насправді близько 1,5 млн безробітних — про це розповіла в ефірі каналу "Україна 24" нардепка з фракції "Голос" Юлія Клименко.

"Я думаю, особливо після цього локдауну бізнесу буде аж як непереливки. Ми це бачимо за кількістю безробітних – 500 тисяч тримається вже понад рік. Їх було 600-700 тисяч на початку карантину рік тому. Трохи зменшилося, коли послабилися карантинні обмеження, але зараз кількість безробітних знову збільшується. І я вам хочу сказати, це лише офіційна статистика. Реально – про що говорять багато бізнес-асоціацій – це 1,5 млн безробітних", — сказала вона. 

Читайте також: "Проблема розвинених економік": експерт про 4-денний робочий тиждень у світі

Популярні відео

Клименко розповіла, що для підтримки безробітних робить держава.

"Верховна Рада зробила низку програм. На жаль, вони дуже проблематично і неефективно імплементовані, їхня ефективність 2%-5%. Це і покриття початкового безробіття, і багато інших моментів. Наприклад, лише зараз Центр працевлаштування зробив онлайн-форму, хоча ми про це говорили рік тому, що треба все автоматизувати. Це добре, але ж 12 місяців пройшло", — сказала вона.

Раніше начальниця управління Держцентру зайнятості Інна Бондіні в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які зарплати пропонують українцям роботодавці.

Джерело Україна 24 Теги