Війна з Росією через воду в Криму: військовий експерт оцінив ймовірність

Олег Жданов розповів, чому Євросоюз не допустить наступу Росії на Україну

Війна з Росією через воду в Криму: військовий експерт оцінив ймовірність

Військовий експерт Олег Жданов розповів в ефірі каналу "Україна 24", чи може Росія перейти в наступ на Україну з Криму через проблеми з водою.

"Що стосується наступу Росії з Криму через воду, то треба наступати на Мелітополь та Енергодар, щоб захопити верхній шлюз цього каналу й утримувати весь канал. Це повномасштабна війна. Перший, хто не допустить цієї війни, – ЄС на чолі з Німеччиною. Вони будуть застосовувати найжорсткіші санкції, які лише зможуть вигадати, і надавати нам допомогу, щоб припинити цю агресію. Тому політичний запобіжник тут переважає", — сказав він.

Читайте також: Робимо з Криму "валізу без ручки": конфліктолог оцінив дії української влади

Популярні відео

Жданов розповів, чому Євросоюз не допустить війни в Україні. 

"У цьому випадку він (Євросоюз — ред.) не може бути "стурбований", бо Росія в Криму офіційно стоїть під триколором, і це буде офіційне оголошення війни. І тоді кожен громадянин України матиме право отримати статус біженця в ЄС. Розумієте, що це буде для Європи?" — сказав він.

Читайте також: "Лояльність Криму коштує дорого": політолог розповів, скільки витрачає Росія

Раніше голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Росія може силою спробувати "пробити дорогу" на материкову частину України для забезпечення Криму водою. 

Джерело Україна 24 Теги