Локдаун у Києві: представники бізнесу розповіли про нові збитки

Дмитро Борисов та Роман Романчук розповіли, чи отримали документи про закриття на карантин

Локдаун у Києві: представники бізнесу розповіли про нові збитки

В Україні з 20 березня по 9 квітня вводиться локдаун. Представники бізнесу розповіли в ефірі каналу "Україна 24", чи отримали вони припис закритися на цей час і яких збитків зазнають вони через локдаун. Зокрема, ресторатор Дмитро Борисов сказав, що не отримував ніяких офіційних документів про карантин.

"Можу сказати, що всі "офіційні" попередження в останні півтора року ми отримуємо з" відосиків "в інстаграмі та фейсбуці. Ніяких офіційних документів ми, на жаль, не отримуємо.

Ми зараз перебуваємо в ситуації планування чергового збиткового періоду, тому що ми тільки отримали цю інформацію, і через кілька днів ми маємо закритися. Є десятки тонн продуктів, які були закуплені на найближчі тижні, тисячі людей, близько 4 тисяч у нас працює, ми будемо їх відправляти у відпустку за свій рахунок. У цей період ми намагатимемось не втратити бізнес в цілому", — сказав він

Читайте також: Степанов пояснив, чи посилять у Києві карантин

Популярні відео

Керівник мережі кінотеатрів Роман Романчук також заявив, що чув тільки заяви.

"Приєднуюся до того, що сказав Дмитро, отримуємо інформацію з соцмереж. На сьогодні немає ніяких документів, є тільки багато заяв.

У нас є закупівлі продукції, обсяги та ризики, звичайно, менше, ніж в ресторанній сфері, тому що у нас практично немає того, що швидко псується. Попкорн, пепсі, і так далі, — це заморожені гроші, але ми хоча б збережемо все на складах. Найбільший виклик — це витримати хоча б на мінімальному рівні зарплату для персоналу, тому що ми повинні якось його підтримувати. І другий виклик — переговори з орендодавцями, тому що один день простою мережі кінотеатрів — це близько мільйона гривень", — сказав він.

Читайте також: Степанов назвав умову для нового локдауну в Україні

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко оголосив про введення жорсткого карантину в столиці з 20 березня по 6 квітня. Будуть закриті ТРЦ, кінотеатри, магазини, крім продуктових, аптек, зоотоварів, і побутових товарів, заборонено проведення масових і релігійних заходів, спортивних заходів з глядачами, а заклади громадського харчування можуть працювати тільки на винос. Школи переходять на дистанційне навчання, дитсадки працюють у звичному режимі. Роботу транспорту не припинятимуть.

Джерело Україна 24 Теги