Степанов пояснив, чи посилять у Києві карантин

Київ перевищив один з трьох критичних показників

Степанов пояснив, чи посилять у Києві карантин

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" не виключив запровадження в Києві червоної зони карантину через високі темпи поширення коронавірусу.

"В нас на сьогоднішній день чітко передбачено, що якщо три дні поспіль є перевищення двох показників, які говорять про серйозне загострення ситуації - перш за все, ситуації, яка може призвести до колапсу медичної системи - то збирається комісія ТЕБ та НС і за 48 годин запроваджує відповідне обмеження на території того чи іншого регіону", - сказав глава МОЗ.

Читайте також: Степанов назвав умову для нового локдауну в Україні

Популярні відео

За його словами, "місто Київ знаходиться на межі того, щоб перейти на червоний рівень епіднебезпеки буквально найближчими днями". 

"За одним показником вони перевищують. Сьогодні за таким показником, як завантаженість ліжок з киснем, вони перевищили 65% - це базовий показник. В них 69,8%. Якщо ще два дні поспіль вони будуть знаходитися вище, ніж 65%, вони будуть переведені на червоний рівень", - пояснив Степанов.

Читайте також: Чекати другого щеплення від коронавірусу доведеться довше - Степанов пояснив, чому

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також пояснив, як встановлювати карантинні заходи безпеки в регіонах.

Джерело Україна 24 Теги