Степанов назвав умову для нового локдауну в Україні

За словами міністра, напружена ситуація із захворюваністю спостерігається в Києві

Степанов назвав умову для нового локдауну в Україні

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за якої умови в Україні знову введуть тотальний локдаун.

"У нас на сьогодні є чотири області в країні, які перебувають на червоному рівні епідеміологічної небезпеки. Також напружена ситуація в місті Києві, яке може потрапити рішенням відповідної центральної комісії ТЕБ і НС до червоного рівня, як тільки будуть перевищені показники і будуть для цього підстави", - заявив міністр. 

Читайте також: Чекати другого щеплення від коронавірусу доведеться довше - Степанов пояснив, чому

Популярні відео

Степанов пояснив, за яких умов можливий тотальний жорсткий карантин:

"Ми будемо це пропонувати, якщо переважна більшість областей перебуватиме на червоному рівні і динаміка буде, що це розповсюджується по всій країні. Тільки в такому випадку ми це пропонуватимемо. Поки таких підстав у нас не існує".  

Читайте також: Степанов пояснив, чи посилять у Києві карантин

Міністр наголосив, що місцева влада в кожному регіоні має повноваження посилювати карантинні обмеження. За його словами, регіони, які вчасно скористаються цією можливістю, не потраплять до червоної зони карантину.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також пояснив, як встановлювати карантинні заходи безпеки в регіонах.

Джерело Україна 24 Теги