Відділення лікарні в Рівному, оновлене за програмою Зеленського, скоро прийме пацієнтів

Площа приймального відділення становитиме майже тисячу квадратних метрів

Відділення лікарні в Рівному, оновлене за програмою Зеленського, скоро прийме пацієнтів

Приймальне відділення Рівненської обласної лікарні, оновлене за програмою Зеленського, готується приймати перших пацієнтів. На 100% завершились будівельні роботи з реконструкції приймального відділення обласної клінічної лікарні. Найближчими днями тут розпочнеться установка сучасного медичного обладнання, яке значно скоротить час на допомогу пацієнтам. Роботи виконуються у рамках президентської програми "Велике будівництво", повідомляється на Facebook-сторінці "Великого будівництва".

Площа приймального відділення становитиме майже тисячу квадратних метрів. Згідно з планом реконструкції, там усе продумано до деталей - розподіл пацієнтів, наявність медичних блоків та заїзди для швидкої. Автомобіль швидкої зможе безперешкодно заїжджати на спеціальний пандус відділення. У самому приймальному відділенні будуть оглядові та консультативні, процедурно-перев’язувальні кімнати, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів та лабораторія термінових аналізів.

У кабінетах встановлять спіральний комп’ютерний томограф, МРТ-апарат, цифровий рентген-апарат, ендоскопічну стійку та УЗД-монітор. Приймальне відділення, як і лікарня в цілому, працюватимуть у цілодобовому режимі.

Крім того, як зазначається на Facebook-сторінці "Великого будівництва", триває реконструкція приймального відділення у центральній районній лікарні міста Сарни Рівненської області.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко повідомив, що 2021 року в Україні будуть реконструйовані 177 приймальних відділень.

Джерело Україна 24 Теги