"Наше золото - це зерно": у Зеленського розповіли, чи вплинув карантин на урожай

Уповноважений президента з земельних питань розповів про те, як карантин позначився на посівній та чи є у країни запас зерна

"Наше золото - це зерно": у Зеленського розповіли, чи вплинув карантин на урожай

Карантин не впливає на аграрний сектор і підготовку до ринку землі. Про це заявив уповноважений президента України Володимира Зеленського з земельних питань Роман Лещенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Поставлені карантинні обмеження врахували потреби аграріїв: переміщення техніки, забезпечення посівної кампанії. У нас немає ніяких проблем, сьогодні місцева влада йде назустріч і всіляко нас підтримує. Ми не відчуваємо зараз будь-яких обмежень, щоб нам щось шкодило в реалізації посівної кампанії", — сказав він.

За словами Лещенка, в країні є перехідні запаси в розмірі 8 млн тонн зерна. Україні більш ніж достатньо цього запасу для потреб населення, сказав він.

"В умовах страшного секвестру державного бюджету підтримка для аграріїв, яка була ще до кризи запланована в обсязі 4 млрд, повністю збережена", — додав уповноважений президента.

Лещенко додав, що Україна виробляє стільки зерна, що може нагодувати весь світ.

"Ви вже зрозуміли, що нафта зараз дешева, і всі відомі оператори вже шукають, кому за неї доплатити грошей. А наше золото — це зерно. І зерновий ОПЕК — це буде наша відповідь всім конкурентам, тому що той, хто має хліб, той і формуватиме порядок денний", — сказав він.

Популярні відео

Теги