"Ситуація складна": на Вінниччині розповіли про серйозний спалах коронавірусу

Заступниця голови Вінницької ОДА розповіла про ситуацію з місцями в лікарнях і про карантин

"Ситуація складна": на Вінниччині розповіли про серйозний спалах коронавірусу

Вінницька область опинилася серед "лідерів" з захворюваності на коронавірус. Про ситуацію в області  розповіла перша заступниця голови Вінницької ОДА Наталія Заболотна в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Ситуація склада, але якщо говорити про готовність медичної системи, то, попри велику кількість виявлених, залишаються вільні місця, станом на ранок близько 900 вільних ліжок по Вінницькій області. Сьогодні ми отримали розпорядження всеукраїнського штабу про включення ще 2 додаткових лікарень, це додасть ще 90 ліжок, які забезпечені киснем. Завантаженість ліжок з киснем у нас близько 56%", — сказала вона.

Читайте також: Захворів після вакцинації: випадку з санлікарем Ляшком дали пояснення

Популярні відео

Заболотна розповіла, які карантинні заходи будуть введені в області.

"Стосовно додаткових обмежень — сьогодні обласний штаб звернувся до місцевих штабів щодо можливих додаткових норм, у міру того, як ситуація в області погіршувалася, вже були введені додаткові норми, які не передбачені для помаранчевої зони. Зокрема, у нас сьогодні з канікул діти вийшли на дистанційне навчання, 1-4 класи", — сказала вона.

Раніше начальник Головного управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан розповів, чи існує український штам коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги