"Майже не проводиться": вакцинацію в Україні порівняли з іншими країнами

Академік НАНУ Сергій Комісаренко вважає ситуацію з вакцинацією в Україні дуже небезпечною

"Майже не проводиться": вакцинацію в Україні порівняли з іншими країнами

Вакцинація від коронавірусу в Україні сьогодні проходить вкрай низькими темпами – в десятки разів повільніше, ніж у Франції, Великій Британії чи Росії.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко.

"Коли ми говоримо про вакцинацію, то в Україні вона фактично не проводиться. Це абсолютно не можна порівняти з тим, що потрібно робити. Ми зараз вакцинуємо 4 тисячі, максимум 5 тис. осіб на добу, а повинні вакцинувати більше ніж 100 тис. людей на добу обов’язково. У Франції – понад 200 тис. осіб на добу, у Великій Британії – 350 тис. на добу, в Росії – понад 500 тис. на добу, навіть у Марокко зараз вакцинують понад 100 тис. осіб на добу. Те, що у нас відбувається з вакцинацією – це вкрай мало. І воно є розтягнутим у часі, що є дуже небезпечним. Чому? Тому що вакцинація перешкоджає поширенню захворювання і, звичайно, летальності", - наголосив академік.

Читайте також: Захворів після вакцинації: інциденту з санлікарем Ляшком дали пояснення

Популярні відео

За офіційними даними МОЗ, за добу 14 березня в Україні були вакциновані від коронавірусу 2018 осіб. Всього з початку вакцинації 24 лютого щеплення зробили 53155 осіб.

Нагадаємо, головний санлікар України Віктор Ляшко пообіцяв в ефірі телеканалу "Україна 24", що всі охочі українці будуть вакциновані до кінця 2021 року.

Джерело Україна 24 Теги