Коронавірус вражає нові групи населення — лікарка назвала причину

Євгенія Менжуліна заявила, що справжня захворюваність у 2-3 рази вища за офіційну

Коронавірус вражає нові групи населення — лікарка назвала причину

З коронавірусом все більше госпіталізують не тільки літніх і людей середнього віку, а й молодь. Про причини розповіла інфекціоністка Євгенія Менжуліна в ефірі каналу "Україна 24".

"Щодо кількості хворих, цю цифру можна спокійно і подвоїти, і потроїти. Тому що, крім офіційної статистики, є ті, хто хворіє вдома, і ті, хто ще тільки чекає на свій аналіз, і ті, хто нікуди не звертається. Захворювання не те щоб молодшає, але зросла кількість хворих. Занедужує й багато дітей", — сказала вона.

Читайте також: "Відстаємо від Європи": ексочільниця МОЗ закликала до нового локдауну

Популярні відео

За словами Менжуліної, зміна властивостей вірусу — природний процес.

"Зараз коронавірус набуває трохи інші властивості, щоб зберегтися в популяції людей. Він пристосовується. Для того щоб мати більше можливостей для поширення, він починає вражати в середній і важкій формі, молоде населення зокрема. Він працює з імунітетом молодих людей, і вони стають більш уразливі до інфекційного процесу. Це закономірності життя чого завгодно на Землі", — сказала вона.

Раніше академік НАНУ Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, коли Україні загрожує новий пік захворюваності на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги