"Піст не дуже корисний для здоров'я": лікарка пояснила, як правильно харчуватися

Дієтологиня розповіла, як правильно харчуватися під час Великого посту

"Піст не дуже корисний для здоров'я": лікарка пояснила, як правильно харчуватися

У православних християн 15 березня розпочинається Великий піст, який триватиме до 1 травня. Чи корисний він для організму, розповіла лікарка-дієтологиня Світлана Безлер в ефірі каналу "Україна 24".

"З точки зору дієтології він не дуже корисний. Піст збігається з часом весняного гіповітамінозу, організм і так починає страждати від нестачі вітамінів і мінералів, а тут ми себе ще й обмежуємо в першу чергу у тваринних білках", — сказала вона.

Читайте також: "Тарілка здоров'я": в МОЗ розкрили секрет правильного харчування

Популярні відео

Лікарка пояснила, як потрібно харчуватися під час посту, щоб не нашкодити здоров'ю.

"Дуже важливо збалансувати свій раціон під час посту, включити велику кількість хоча б рослинних білків — до них відносяться гриби, горіхи, бобові. Їсти більше сезонних фруктів і овочів. Я наголошую на слові "сезонних", тому що, вживаючи в їжу огірки, помідори, перець тощо, які не ростуть у цей час, ми користі організму не приносимо. Треба їсти капусту в усіх видах, коренеплоди, буряк, батат, пастернак. Постаратися їсти більше цільнозернових круп. Замінити солодощі на сухофрукти з медом", — розповіла вона.

Раніше кандидатка технічних наук, викладачка кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька розповіла, яких солодощів краще уникати.

Джерело Україна 24 Теги