У Зеленського розповіли про нову стратегію України щодо повернення Криму

Представник президента в Криму розповів про завдання української влади в кримському питанні

У Зеленського розповіли про нову стратегію України щодо повернення Криму

Україна повинна виконати "домашнє завдання" щодо Криму, заявив представник президента в Криму Антон Кориневич в ефірі каналу "Україна 24".

"Повинна бути система пріоритетів. Дуже важливо показати бажання і здатність держави працювати щодо Криму, я говорю про ухвалення конкретних нормативно-правових актів, які ляжуть у правову основу подальшого руху в напрямку деокупації та реінтеграції.

Всі прекрасно знають, що 23 серпня відбудеться установчий саміт Кримської платформи. Це вже не просто ініціатива, але і частина правової системи України - є указ президента, який чітко створює цю платформу. Я думаю, що зараз важливо виконати певне домашнє завдання, щоб показати, що Україна не тільки закликає міжнародних партнерів працювати в цьому напрямку, але й сама готова активно робити це", — сказав він.

Читайте також: "Воювати потрібно на їхній території": ексміністр висловився про Росію і Крим

Популярні відео

Кориневич розповів про указ президента Володимира Зеленського на цю тему.

"26 лютого президент підписав вже другий указ щодо Криму, який одночасно створює організаційний комітет Кримської платформи, говорить про те, що уряд повинен протягом пів року розробити стратегію розвитку кримськотатарської мови, а також що РНБО має розробити проєкт стратегії деокупації. Ця стратегія буде опублікована найближчим часом", — сказав він.

Раніше ексміністр закордонних справ Павло Клімкін розповів, що потрібно робити Україні в питанні з Кримом.

Джерело Україна 24 Теги