Відомий політик пояснив, як Україна боротиметься з пропагандою Росії

Олександр Данилюк пояснив, хто повинен очолити Центр протидії дезінформації

Відомий політик пояснив, як Україна боротиметься з пропагандою Росії

Центр протидії дезінформації, який планують створити в Україні, визначатиме загрози в інформпросторі та розроблятиме відповіді, які будуть реалізовувати органи влади.

Про це розповів український політик, екссекретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Важливо, що цей центр створюється в системі РНБО, і я схвалюю активну системну роботу РНБО. Єдине, в чому я бачу загрозу - що рішення ухвалюються досить часто і глобально, і в мене питання, як ці рішення будуть реалізовані. Якщо їх не реалізовувати, РНБО дуже швидко дискредитує себе і президента, який очолює РНБО", - сказав Данилюк.

Читайте також: "В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Популярні відео

При цьому політик зазначив, що "в умовах гібридної війни дезінформація є одним з найнебезпечніших видів зброї".

"З цим потрібно боротися, інакше наша країна не може симетрично відповідати на загрозу. Найменш стійкими ми якраз є відносно дезінформації. І за цей час досить активно були вибудовані канали дезінформації, це робилося і через прокремлівські канали, і через соціальні мережі, це системна координована діяльність Росії", - підкреслив він.

Читайте також: Росія перейшла до нових форм пропаганди в Україні: експерт розкрив деталі

Данилюк також висловив переконання, що головою Центру має бути призначена непублічна людина, яка не буде займатися пропагандою. Головна мета центру, за його словами - "визначати загрози в інформаційному просторі і розробляти відповіді, які будуть реалізовуватися органами влади, а не самим центром".

Раніше міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні може з'явитися онлайн-музей російської пропаганди.

Джерело Україна 24 Теги