"В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Україні дуже потрібна боротьба з російською пропагандою, вважає Дмитро Сіманський

"В Україні народжується нова спецслужба": експерт про боротьбу з пропагандою Росії

Центр протидії дезінформації, який планують створити в Україні для боротьби з пропагандою Росії, може стати новою українською спецслужбою.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" медіаексперт Дмитро Сіманський.

"У нас парадоксальна ситуація. З одного боку, така діяльність дуже необхідна нашій країні, з іншого - ми дуже довго готувалися, щоб почати реальну роботу в цьому напрямку. Хочу нагадати, що інші такі установи, центри створюються прямо в нас на очах. Весь світ вперше усвідомив проблему тільки в 2016 році, і настільки гостро, що постало питання, що потрібно створювати не тільки недержавні організації, не тільки експертні спільноти, не тільки медіамоніторинг, а й державні установи, які не тільки стежать за тим, що відбувається, а й мають можливість ухвалювати рішення", - зазначив Сіманський.

Читайте також: Експерт пояснив, чим Україна відповість на фейк Росії про "батальйони геїв на Донбасі"

Популярні відео

Експерт нагадав, що вже заявлено про три ключові напрямки діяльності Центру.

"Це спостереження, аналіз, моніторинг, друге - координація, стратегічна комунікація і третє - пропозиції та рішення для держорганів. Чесно кажучи, ми зараз спостерігаємо за народженням нової спецслужби в нашій країні", - заявив він.

Читайте також: Експрем'єр запропонував 4 кроки для боротьби з пропагандою Росії

Раніше міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в Україні може з'явитися онлайн-музей російської пропаганди.

Джерело Україна 24 Теги