Карантин в Україні: академік спрогнозував терміни нового локдауну

Сергій Комісаренко нагадав, що в Україні виявлені нові мутації COVID-19

Карантин в Україні: академік спрогнозував терміни нового локдауну

Україні в квітні-травні загрожує другий пік захворюваності на коронавірус COVID-19, у зв'язку з цим не виключається можливість нового локдауну.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони, академік НАН України Сергій Комісаренко.

"Зазвичай, вводять локдаун не коли пік захворювання, а коли він починається, для того, щоб завадити розвитку захворювання. Можливо, у зв'язку з тим, що в нас починається другий пік захворюваності, і напевно він буде інтенсивним у квітні-травні, потрібно було вводити якісь запобіжні заходи поширенню інфекції", - зазначив Комісаренко.

Академік зазначив, що в Україні вже виявлені нові мутації COVID-19, які є більш заразними (інфекційними - ред.).

Читайте також: Всіх українців обіцяють вакцинувати до кінця року: подробиці від Ляшка

Популярні відео

Також експерт наголосив, що в Україні має бути не менше 100 тис. імунізацій на добу, щоб масова вакцинація від коронавірусу дала результат.

"Якщо буде 100 тис., в нас залишилося приблизно 300 днів, ми до кінця року могли б проімунізувати майже все те населення, яке вимагає імунізації, це трохи більше 30 млн осіб. При нинішніх темпах говорити про імунізацію не доводиться", - зазначив Комісаренко.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", в якому випадку в країні запровадять жорсткий карантин.

Джерело Україна 24 Теги