Путін піднімає ставки - ексміністр про переговори щодо Донбасу

Павло Клімкін розповів, чи реальним є проведення "нормандської зустрічі"

Путін піднімає ставки - ексміністр про переговори щодо Донбасу

Президент Росії Володимир Путін не зацікавлений у проведенні нової зустрічі глав "нормандської четвірки". Замість цього Кремль піднімає ставки на Донбасі і намагається домовитися з адміністрацією президента США Джо Байдена.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" ексглава МЗС України Павло Клімкін.

"Я б хотів вірити, що зустріч відбудеться в квітні, травні, але я дуже песимістичний. Що відбувається? Зараз Путін вже почав торгуватися з новою американською адміністрацією. Звичайно, для нього проводити зустрічі в "нормандському форматі", говорити з нами, німцями і французами, - це історія, яка йому заважає. Він розкладає пасьянс з багатьох питань, там є і питання енергетики, санкцій, кліматичних змін. Вони шукають нові тези для торгівлі з американською адміністрацією", - зазначив Клімкін.

Читайте також: Кравчук застеріг Росію від трагічної помилки на Донбасі

Популярні відео

За словами ексміністра, "на сьогодні Путіну проводити якісь зустрічі немає сенсу".

"Що відбувається на Донбасі? Путін піднімає ставки, і результати ми всі, на жаль, бачимо. І поки Росія має право вето в Радбезі ООН, ми формально, відповідно до міжнародного права і статуту ООН, не можемо назвати війну війною. Росія ніколи не визнає себе стороною конфлікту", - підкреслив він.

Читайте також: Переговори щодо Донбасу: Кравчук назвав дієвий спосіб вплинути на Росію

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив про готовність зустрітися з лідерами нормандської четвірки "з кожним окремо", якщо зустріч в "нормандському форматі" не відбудеться.

У свою чергу, перший президент України Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, чи може Володимир Зеленський зустрітися з Володимиром Путіним.

Джерело Україна 24 Теги