"Лихоманка повернулася": кореспондент "Україна 24" про самопочуття після вакцинації

Олександр Махов розповів, чому довірився індійській вакцині

"Лихоманка повернулася": кореспондент "Україна 24" про самопочуття після вакцинації

Кореспондент "Сьогодні" Олександр Махов, який вакцинувався від коронавірусу, розповів в ефірі каналу "Україна 24" про свій стан після щеплення.

"Перші реакції - температура, головний біль — з'явилися через 12 годин після уколу, але через добу вони всі зникли, і вчора я їздив на зйомку, був на передовій, робив свою роботу. Сьогодні зранку теж все було добре, але в обід — через 48 годин після уколу — знову з'явилися всі ці симптоми, зараз знову є лихоманка, озноб, головний біль. Температура була 37,5. Я знаю, що 2-3 дні можливий такий стан, буду стежити й сподіваюся, що до завтрашнього дня організм поборе ту частинку вірусу, яку мені ввели під час уколу", — сказав він.

Читайте також: Всіх українців обіцяють вакцинувати до кінця року: подробиці від Ляшка

Кореспондент розповів, чи були сумніви в вакцинації індійською вакциною.

"Я ще до початку вакцинації, коли тільки дізнався, що вакцина буде, вирішив, що скористаюся першою ж можливістю вакцинуватися. Адже всі лікарі, ВООЗ рекомендують вакцинуватися, чому я повинен сумніватися? Коли з'явилася можливість, я не замислюючись прийняв рішення.

Ця вакцина узгоджена з ВООЗ, рекомендована до використання. Її використовують зокрема в Канаді та Великій Британії, тож у мене немає сумнівів, що цією вакциною можна робити щеплення", — сказав він.

Махов додав, що на передовій все більше військових вакцинуються, хоча спочатку було багато відмов, бо бачать на прикладі інших, що все нормально.

Раніше епідеміолог Андрій Александрін прокоментував припинення вакцинації препаратом AstraZenecа в низці західних країн

Джерело Україна 24 Теги