"Давайте не розносити фейки" — лікар про проблему з вакциною AstraZeneca

Андрій Александрін пояснив, що далі буде з вакциною, після якої померла людина

"Давайте не розносити фейки" — лікар про проблему з вакциною AstraZeneca

Європейські країни не припинили вакцинацію AstraZenecа, а призупинили для вивчення. Про це розповів епідеміолог Андрій Александрін в ефірі каналу "Україна 24".

"Велика Британія, країна, яка почала першою широкомасштабну вакцинальну кампанію, створила так звану Зелену книгу - це книга, яка містить практично всі відповіді на запитання, пов'язані з вакцинопрофілактикою. Фахівці, які її складали, звернули увагу на необхідність посилення заходів фармаконагляду - це система, яка відстежує поствакцинальні реакції та ускладнення. В нашій країні цією проблемою ніхто не переймається", — сказав він.

Читайте також: Новий штам смертельніший — санлікар Ляшко про коронавірус в Україні

Популярні відео

Александрін закликав не поширювати фейки, а почекати офіційної інформації про вакцину.

"Я б хотів звернути увагу, що не те що всі країни відмовилися від використання AstraZenecа, вони призупинили до того моменту, коли буде проведено дослідження. Більш того, призупинили не всі партії, а конкретно одну. Давайте не будемо розносити фейки, а дочекаємося, коли про це заявить ВООЗ.

Чому завжди в таких випадках важливо згадувати ВООЗ? Тому що ВООЗ взяла на себе зобов'язання для екстреного використання AstraZenecа і CoviShield. Потрібно робити висновки, на підставі чого ВООЗ видавала свої дозволи, чи проводила дослідження, де ці дослідження? Це тоді пахне глобальними змінами в усьому світі", — сказав він.

Читайте також: Всіх українців обіцяють вакцинувати до кінця року: подробиці від Ляшка

Нагадаємо, у Данії після вакцинації препаратом AstraZenecа померла одна людина, після чого вакцинацію в деяких країнах цією вакциною було припинено.

Джерело Україна 24 Теги