Укравтодор готує конкурс для будівництва дороги Краковець - Броди - Рівне

У компанії обіцяють сучасну дорогу європейського рівня

Укравтодор готує конкурс для будівництва дороги Краковець - Броди - Рівне

Укравтодор і компанія "Автомагістраль-Південь" підписали Меморандум про підготовку державно-приватного партнерства в рамках проєкту будівництва та експлуатації автомобільної дороги за маршрутом Краковець - Броди – Рівне, повідомляє Укравтодор.

Після підписання "Автомагістраль-Південь" почне розробку техніко-економічного обґрунтування проєкту.

Як заявив глава Укравтодору Олександр Кубраков, це дозволить найближчим часом оголосити відкритий конкурс з відбору приватного інвестора для будівництва маршруту Краковець - Броди - Рівне.

"Це буде сучасна дорога європейського рівня, яка з'єднає столицю України з найбільшими містами Європи", — сказав він.

При цьому в Укравтодорі уточнили, що в проєкт не включений північний обхід навколо Львова, оскільки цього року для його будівництва буде проведено відкритий міжнародний тендер. Фінансуватимуть проєкт Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський інвестиційний банк.

Читайте також: "Велике будівництво": ключовий міст на трасі Н-31 будують з випередженням графіка

Кубраков зазначив, що обхід Львова разом з дорогою Краковець - Броди - Рівне створять новий транспортний коридор міжнародного значення.

Як повідомлялося раніше, у рамках "Великого будівництва" цього року в Чернігівській області почнеться капітальний ремонт автомобільної дороги М-01 (частина міжнародної траси Е-95) Київ-Чернігів-Нові Яриловичі до кордону з Білоруссю.

Джерело Україна 24 Теги