Заборона партії Шарія: ексголова СБУ назвав два важливих нюанси

Валентин Наливайченко розповів, що потрібно зробити, щоб суд заборонив діяльність партії Шарія

Заборона партії Шарія: ексголова СБУ назвав два важливих нюанси

Міністерство юстиції вимагає заборони діяльності політичної партії "партія Шарія". Що потрібно зробити, щоб партію скандального блогера заборонили, розповів ексглава СБУ Валентин Наливайченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Момент істини настав, є вже доручення міністра юстиції. Я б радив діяти конкретніше. Перше, що мені не подобається, що суд буде замовляти додаткові експертизи. Стоп! Ви повинні прийти в суд як Міністерство юстиції, відстоюючи закони України, з готовими експертизами та показати докази протиправної діяльності або дій або конкретної особи, незалежно від того, блогер він чи політик. У нас немає недоторканних, навіть народні депутати торканні", — сказав він.

Читайте також: Екстрадиція Шарія: юрист пояснив, чи перешкодить статус біженця

Популярні відео

Другий момент, за словами Наливайченка, стосується СБУ.

"Голова СБУ повинен підписати всі документи, розсекретити, їх передати Міністерству юстиції. Вони всі повинні працювати як влада. Є доручення РНБО, тобто президента — йдіть виконуйте. Коли ми доводили склад злочину Голодомору, то я перший, хто всі експертизи зробив, відповідно до закону представив, і суд вже розглядав готові докази. Є непрофесіоналізм, і я на нього вказую", — сказав він.

Читайте також: "Справа не одного дня": політолог розповів, скільки часу займе екстрадиція Шарія

Нагадаємо, СБУ 16 лютого оголосила, що блогеру Анатолію Шарію, який проживає в Іспанії, повідомляється про підозру за статтею про державну зраду і порушення рівноправності громадян.

Джерело Україна 24 Теги