Катастрофа корабля з українцями у Чорному морі — дипломат розповів подробиці

Рятувальна операція триває, одного з врятованих відправлено до лікарні

Катастрофа корабля з українцями у Чорному морі — дипломат розповів подробиці

Нові подробиці про катастрофу суховантажу з українцями біля берегів Румунії розповів в ефірі каналу "Україна 24" тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей.

"Пошукова операція триває. Аварія сталася десь між 4 і 6 годинами, причиною став великий шторм. Судно затонуло, воно було під прапором Коморських островів, на ньому знаходилося 13 громадян України — членів екіпажу. До теперішнього часу вдалося врятувати 10 українців. Один член екіпажу був у важкому стані, його евакуювали вертольотом до лікарні міста Констанца, зараз йому надається медична допомога. Решта дев'ять поки залишаються на рятувальному судні", — сказав він.

Читайте також: Біля берегів Грузії судно з українцями взяли на абордаж: подробиці

Дипломат розповів, що відомо про моряків.

"Рятувальне судно перебуватиме на місці аварії приблизно до заходу сонця. Вони продовжують пошук зниклої безвісти людини - одного з членів екіпажу. Двоє людей загинуло. Всі, хто знаходиться на рятувальному судні, в задовільному стані. МЗС України вже опублікувало список моряків, які залишилися в живих. Відомо, що загинув капітан, пропав безвісти його помічник. Другий загиблий — електромеханік", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, корабель, який зазнав катастрофи, йшов під прапором Коморських островів. Екіпаж слідував з російського Ростова-на-Дону в порт Констанца в Румунії. Корабель затонув через потужний шторм.

Джерело Україна 24 Теги