Це не третя хвиля: лікар зробив заяву щодо коронавірусу в Україні

"Інформація про третю хвилю коронавірусу в Україні - неправдива", - заявив Волянський

Це не третя хвиля: лікар зробив заяву щодо коронавірусу в Україні

Лікар-імунолог Андрій Волянський в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що в Україні не третя хвиля коронавірусу, а продовження другої, а також розповів, чи варто вакцинуватися під час хвилі захворюваності.

«Те, що нам сьогодні підноситься якась інформація про третю хвилю в Україні - це абсолютно неправдива інформація. Тому що це друга хвиля, яка почалася в березні і не закінчилася й досі. Тут можна посперечатися, де джерела неправдивої інформації», - зазначив лікар.

Читайте також: Новий регіон поставив рекорд з коронавірусу в Україні — подробиці

Популярні відео

Він розповів, чи можна вакцинуватися на тлі активізації хвилі захворюваності СOVID-19.

«Вакцинуватися можна, тому що всі вакцини, які нині застосовуються, є не живими. Що буде з тими людьми, які одночасно хворіють і вакцинуються? Тут немає поки чіткої інформації, але, наприклад, в Ізраїлі, де на сьогодні найбільше людей вакциновані, в січні-лютому, коли була масова вакцинація, було багато випадків захворювання COVID-19 і навіть летальних випадків саме у вакцинованих», – заявив Волянський.

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікар пояснив, чи достатні темпи вакцинації

Раніше лікар центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах розповів про критичну ситуацію через спалах коронавірусу в регіоні.

Джерело Україна 24 Теги