Сильний головний біль: ведуча «Україна 24» про щеплення після запрошення Степанова

"Досі головний біль ще не минув, але я поки що не пила жодних пігулок", - заявила ведуча

Сильний головний біль: ведуча «Україна 24» про щеплення після запрошення Степанова

Ведуча телеканалу «Україна 24» Вікторія Малосвітна в прямому ефірі розповіла про своє самопочуття на другий день після щеплення індійською вакциною Covishield.

«Почуваюсь я добре. Але почнемо спочатку. Коли мені зробили щеплення, у мене почала боліти рука – десь від ліктя й до плеча. Саме місце щеплення не боліло, жодних припухлостей там не було. Але вчора ввечері якийсь дискомфорт відчувався. Я приїхала додому після щеплення і десь за годину виміряла температуру – 37,2. Біль у руці начебто минав, але все одно давав про себе знати», - зазначила Малосвітна.

Читайте також: Ломота, озноб, головний біль: кореспондент "Сьогодні" про відчуття після вакцинації

Популярні відео

Вона розповіла, що вранці температура не змінилася і почала боліти голова.

«Вранці я прокинулась, біль у руці лишався, температура була 37,2, і дуже сильно боліла голова. Досі головний біль ще не минув, але я поки що не пила жодних пігулок, сподіваюся, що біль пройде сам. Але якщо біль буде сильніший, то питиму ліки», - заявила ведуча.  

Читайте також: Міністр повідомив, скільки українців записалося в чергу на вакцинацію

Раніше кореспондент Олександр Махов першим із журналістів телеканалу "Україна 24" вакцинувався препаратом CoviShield у прямому ефірі. Вакцинація проходила в госпіталі в місті Часів Яр Донецької області, куди для цієї мети невеликими групами привозять військових.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов 3 березня в ефірі телеканалу "Україна 24" запропонував вакцинуватися від коронавірусу ведучим Віталію Прудиусу і Вікторії Малосвітній. Прудиус відмовився, заявивши, що нещодавно перехворів на коронавірус, а Малосвітна погодилась, якщо це не буде ціною тих, кому вакцина потрібніша.