Як зробити лікування COVID-19 дешевшим: порада лікаря

"У першу чергу звертайтесь до лікаря", - заявив Соколовський

Як зробити лікування COVID-19 дешевшим: порада лікаря

Сімейний лікар, педіатр Михайло Соколовський в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, як треба діяти, щоб здешевити лікування від коронавірусу.

«Я б сказав так: вартість лікування визначається градусом переляку. У нас є дві крайнощі. Перша – люди не дотримуються елементарних заходів безпеки, а коли вже захворіли на COVID-19, то починають змітати з полиць аптек все, що потрапляє до рук. Коли ми говоримо про лікування легкої та середньої важкості форм, які лікуються амбулаторно, в першу чергу не користуйтесь порадами друзів, інтернету і провізорів в аптеках. У першу чергу звертайтесь до лікаря, саме лікар повинен вам дати необхідний перелік препаратів, які ви будете використовувати, тоді ви уникнете зайвих витрат. Лікар має вам давати рекомендації за назвою діючої речовини, а не комерційні назви», - зазначив лікар.

Читайте також: Новий регіон поставив рекорд з коронавірусу в Україні — подробиці

Він розповів, як варто діяти, щоб лікування COVID-19 не відрізнялося за вартістю від лікування грипу чи ГРВІ.

«Якщо ми говоримо про те, як зменшити витрати на лікування, то краще не хворіти, запобігати захворюванню, дотримуватися усіх необхідних карантинних заходів. Друге – бути уважним до рекомендацій, які надає лікар. Не бійтеся ставити запитання: навіщо мені потрібен цей аналіз, що ми отримуємо, як це вплине на лікування, якщо ми зробимо саме цей аналіз. Запитуйте про дешевші аналоги (ліків – ред.), вимагайте, щоб вам надавали назву діючої речовини. Тоді лікування COVID-19 не буде за вартістю відрізнятися від лікування грипу або ГРВІ», - заявив Соколовський.

Популярні відео

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікар пояснив, чи достатні темпи вакцинації

Раніше лікар центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах розповів про критичну ситуацію через спалах коронавірусу в регіоні.

Джерело Україна 24 Теги