"Не можна перегинати палицю": Сивохо сказав, що заважає поверненню Донбасу

Сергій Сивохо жорстко розкритикував законопроєкт про колабораціонізм

"Не можна перегинати палицю": Сивохо сказав, що заважає поверненню Донбасу

Зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт про колабораціонізм може сильно нашкодити процесу реінтеграції окремих районів Донбасу в Україну.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" лідер "Національної платформи примирення і єдності" Сергій Сивохо.

"Я вважаю, що всі ці закони про колабораціонізм - це дуже шкідлива штука, на тлі заяв президента про те, що ми боремося за серця і за уми людей по той бік лінії зіткнення. Ми ледве добилися, щоб норму про колаборантів виключили із законопроєкту про державну політику перехідного періоду. До речі, сьогодні в нас пройшла ще одна зустріч у рамках експертно-дискусійного майданчика, на якій ми вже підготували конкретні зміни й доповнення до цього проєкту. Днями ми плануємо передати їх Мінреінтеграції. Основна думка, яку ми хочемо донести - реінтеграція повинна проходити безболісно для жителів поки непідконтрольних територій", - зазначив він.

Читайте також: "Потрібно подолати внутрішню загрозу": експерт про новий гучний законопроєкт

Популярні відео

Сивохо назвав заяви про те, що закон про колаборантів потрібен, "абсолютно безвідповідальними".

"Коли я знайомлюся з деякими його положеннями, я дивуюся. Як ми можемо говорити нашим громадянам: поверніться - і ми зробимо вас безправними рабами. Це більш ніж дивна мотивація для повернення до України. Ми повинні створювати умови, ми повинні заспокоювати людей, показати їм переваги їхнього повернення до України. З позиції сили, мови агресії ми нічого не доб'ємося. Особливо мене вразила певна шкала колабораціонізму. Це дуже тонка матерія, не можна тут перегинати палицю, інакше ми назавжди втратимо цих людей", - вважає він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що СБУ має у своєму розпорядженні список агентів впливу Росії, які працюють в Україні.

Джерело Україна 24 Теги