На Донбасі вакцинувалися тисячі бійців ЗСУ: подробиці від "Україна 24"

Приблизно 10% армійців готові вакцинуватися

На Донбасі вакцинувалися тисячі бійців ЗСУ: подробиці від "Україна 24"

Кампанія з вакцинації від коронавірусу проходить у зоні ООС, серед українських військових на Донбасі зростає кількість охочих зробити щеплення.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів воєнний кореспондент Олександр Махов.

"Військові медики сьогодні сказали, що точних цифр не можуть назвати, адже можна буде дізнатися про кількість армійців на передовій взагалі, але розповіли, що за 11 днів до сьогодні провакцинували 3600 армійців в одній з бригад на передовій. Приблизно 10% армійців висловили бажання вакцинуватися. Але медики кажуть, що з кожним днем кількість охочих бійців зростає. В перші дні була настороженість серед армійців, але тепер охочих більшає. Приходять на вакцинацію багато командирів підрозділів, взводів, батальйонів, бригад. Вони таким чином, власним прикладом хочуть показати своїм підлеглим, що цією вакциною варто щепитися", - зазначив кореспондент.

Читайте також: Вакцинуватися запропонував Степанов - ведуча "Україна 24" зробила щеплення в прямому ефірі

Популярні відео

Нагадаємо, кореспондент Олександр Махов першим із журналістів телеканалу "Україна 24" вакцинувався препаратом CoviShield у прямому ефірі. Вакцинація проходила в госпіталі в місті Часів Яр Донецької області, куди для цієї мети невеликими групами привозять військових.

Джерело Україна 24 Теги