Вакцинуватися запропонував Степанов - ведуча "Україна 24" зробила щеплення в прямому ефірі

Вікторія Малосвітна розповіла про самопочуття

Вакцинуватися запропонував Степанов - ведуча "Україна 24" зробила щеплення в прямому ефірі

Ведуча телеканалу "Україна 24" Вікторія Малосвітна 10 березня вакцинувалася від коронавірусу вакциною Covishield у прямому ефірі й розповіла про своє самопочуття після щеплення.

"Почуваюся дуже добре. Взагалі-то я є прихильницею вакцинації. Я записалася через застосунок "Дія" на вакцинацію і почала чекати, коли дійде моя черга. І ось уже за кілька днів в ефірі телеканалу "Україна 24" Степанов (міністр охорони здоров'я – ред.) пропонує мені й моєму колезі щепитися, щоб популяризувати щеплення. Мій колега сказав, що щойно перехворів на коронавірус, тому поки щеплюватися не буде. А я сказала, що залюбки, якщо лише не буду відбирати цю дозу в когось, кому вона вкрай необхідна", - сказала ведуча.

Читайте також: Міністр повідомив, скільки українців записалося в чергу на вакцинацію

Популярні відео

За словами Малосвітної, вона вакцинувалася вранці 10 березня разом з колегою Григорієм Германом, ведучим "Ранок з Україною".

"Вакцинувалися ми у прямому ефірі на телеканалі "Україна" і "Україна 24". Це зовсім не страшно. Укол зовсім неболючий, він майже невідчутний. Єдине, що я відчувала – невеликій біль від ліктя до плеча. Але вже майже його не відчуваю. Вакцинували нас залишками вакцини, щоб вони не пропали. Про те, що треба вакцинуватися, мені зателефонували буквально за дві години. Я взяла таксі й примчала, щоб врятувати цю дозу вакцини та щепитися самій. Перед тим як робити щеплення, у нас виміряли температуру, поміряли тиск - у мене був дещо підвищений, але лікар сказав, це, скоріше за все, бо я трохи хвилююсь. Ми також підписали багато паперів, що ми погоджуємось на вакцинацію, про те, чи є у нас якісь хронічні захворювання", - розповіла вона.

Читайте також: В України виникла проблема з Ізраїлем через індійську вакцину: посол розкрив деталі

Малосвітна додала, що процедура щеплення тривала кілька секунд, і наразі вона почувається добре.

Нагадаємо, кореспондент Олександр Махов першим із журналістів телеканалу "Україна 24" вакцинувався препаратом CoviShield у прямому ефірі. Вакцинація проходила в госпіталі в місті Часів Яр Донецької області, куди для цієї мети невеликими групами привозять військових.

Джерело Україна 24 Теги