"Не тільки кремлівські чорти нею розмовляють": Ляшко про російську мову в Україні

Політик пояснив, які мови повинні знати українці

"Не тільки кремлівські чорти нею розмовляють": Ляшко про російську мову в Україні

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна не повинна відмовлятися від вивчення російської мови, оскільки серед її носіїв є "багато чудових людей".

Таким чином він прокоментував заяву секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олексія Данілова про те, що англійська має стати другою мовою в Україні.

"Я вважаю, чи друга, чи третя – не важливо, але повинні вивчати з дитячого садка. Але я проти того, щоб люди не вчили російську. Українська мова – однозначно, рідна мова, англійську треба вивчати й російську теж вчити. Не треба відмовлятися від російської мови. Носії російської мови – це не лише кремлівські чорти, а й багато чудових людей, які писали російською мовою. Тому відмовлятися від російської – це відмовлятися від величезного пласту культури", - вважає політик.

Читайте також: "Це не радикалізм": відомий актор висловився про мовне питання в Україні

Популярні відео

За його словами, "чим більше ми знаємо мов, тим краще".

"Тому я категорично за те, щоб в Україні знали й українську, і англійську в обов’язковому порядку, і російську, і китайську треба вчити, й іспанську треба вчити", - наголосив Ляшко.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що українці отримали унікальну можливість завдяки закону про державну мову.

Джерело Україна 24 Теги