Кореспондент "Україна 24" розповів про самопочуття після щеплення індійською вакциною

Лікарі попереджали Олександра Махова про можливе підвищення температури

Кореспондент "Україна 24" розповів про самопочуття після щеплення індійською вакциною

Журналіст телеканалу "Україна 24", воєнний кореспондент Олександр Махов розповів про відчуття після щеплення від коронавірусу індійською вакциною CoviShield.

"Минуло 7 годин з того часу, як мене щепили. Я почуваюся дуже добре. Ніяких змін зовсім не відчуваю. Сьогодні весь день працював, мій стан задовільний. Лікарі казали, що, можливо, вночі або під ранок може підвищитись температура, тому я знайшов градусник і купив в аптеці пігулки для зниження температури, якщо таке може бути. Але медики кажуть, що це можливо лише в межах норми – 37,5-38 градусів", - розповів кореспондент.

Читайте також: Міністр повідомив, скільки українців записалося в чергу на вакцинацію

Популярні відео

Махов зазначив, що ломоти в тілі не відчуває, місце уколу не болить, також не спостерігається симптомів на кшталт підвищеної пітливості, головного болю, запаморочення.

Він додав, що наразі почувається так само як і зранку, коли прокинувся ще до щеплення.

Нагадаємо, кореспондент Олександр Махов першим із журналістів телеканалу "Україна 24" вакцинувався препаратом CoviShield у прямому ефірі. Вакцинація проходила в госпіталі в місті Часів Яр Донецької області, куди для цієї мети невеликими групами привозять військових.

Джерело Україна 24 Теги