"Йдеться не про свободу слова": редакторка онлайн-видання про заблоковані телеканали

Наталія Лігачова вважає, що діяльність виключно в рамках Youtube - це проблема

"Йдеться не про свободу слова": редакторка онлайн-видання про заблоковані телеканали

Телеканали 112, NewsOne і ZIK можливо заблокувати в Youtube, але навіть якщо це не вдасться, то в аналоговому форматі, на супутниковому і кабельному ТБ їх все одно не буде, і це вже плюс.

Про це шеф-редакторка видання "Детектор медіа" Наталя Лігачова сказала в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи санкції проти трьох телеканалів.

"Безумовно, це буде дієво, якщо заблокують Youtube-канали, але це не так просто. Щодо каналів Медведчука - думаю, можливо, дійсно через те, що є санкції США проти нього, а він пов'язаний з Козаком. Щодо свободи слова - тут ми розуміємо, що йдеться не про свободу слова, а про свободу дезінформації насправді, якою займалися ці телеканали, вони були інструментами російської та проросійської пропаганди. Тут я не бачу проблеми. Інша справа, що дуже такий механізм гострий, його можна застосовувати тільки у виняткових випадках, і хотілося б більше комунікації та доказової бази", - сказала Лігачова.

Читайте також: "Ми готові до діалогу": міністр назвав наступні кроки після санкцій проти телеканалів

Популярні відео

На її думку, діяльність каналів у Youtube пов'язана зі складнощами.

"Все-таки є велика кількість людей, які дивляться телевізор не в Youtube, а в аналоговому форматі, кабелях, через супутник. Те, що вони залишаться в Youtube - вже плюс. Безумовно, в Youtube можливо зробити що завгодно, але це вимагає зусиль і засобів, я не впевнена, наприклад, що будуть такі само зарплати у журналістів. Це головний біль", - сказала Лігачова.

Читайте також: Блокування трьох телеканалів: у Нацраді пояснили, в чому вони винні

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович в ефірі каналу "Україна 24" пояснив, чому введені санкції проти телеканалів 112, NewsOne і ZIK і чому суспільство не поінформоване про хід справи.

Джерело Україна 24 Теги