"Це неприпустимо": генерал СБУ прокоментував витік з "плівок Медведчука"

Віктор Ягун висловив надію, що всі справи щодо осіб, які потрапили під санкції, будуть завершені

"Це неприпустимо": генерал СБУ прокоментував витік з "плівок Медведчука"

9 березня СБУ допитала депутата з фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, проти якого ввели санкції. Питання слідчих стосувалися в тому числі й фактів, які фігурують у так званих "плівках Медведчука", які раніше були оприлюднені в ЗМІ. Генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун вважає, що подібні витоки інформації з СБУ неприпустимі, і потрібно провести внутрішнє розслідування.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Це вже не поодинокі факти. Згадаємо стару ситуацію, про яку всі забули - це так звані матеріали чорної бухгалтерії, які потім стали гучним матеріалом у провадженні щодо відомих осіб. Теж незрозуміло, звідки витік. Хто приніс, як приніс? Щодо всього витоку інформації, особливо що стосується антитерористичної діяльності, потрібно провести внутрішнє розслідування. Таке потрібно припиняти", - сказав генерал.

Читайте також: Буде обвинувальний вирок суду – "слуга народу" про санкції проти Медведчука

Популярні відео

Ягун назвав активізацію діяльності СБУ щодо осіб, підозрюваних в антиукраїнській діяльності, "логічним завершенням ланцюга", і висловив надію, що справи будуть доведені до кінця.

"Є надії, що далі буде, будемо озвучувати прізвища. Дай Боже, щоб вийшло те, що вони проанонсували й що проводять. Це логічне завершення того ланцюга, який почався із засідання РНБО, ухвалення рішення РНБО. Всі розуміли, що, крім указів президента, повинна бути якась юридична відповідальність осіб, які потрапили під санкції. Якщо ми сказали, що вони мають відношення до фінансування тероризму, значить, має бути кримінальне провадження щодо фінансування тероризму. В рамках цього провадження повинні бути допитані особи, які, можливо, були до всього цього причетні.

А щодо Медведчука все зрозуміло: у нас є факт, який був оприлюднений у пресі, ці переговори досить своєрідні й вимагають хоча б попереднього допиту тих осіб, які там звучали. Хоча зрозуміло, що Суркова ніхто не допитуватиме. Побачимо, яка буде подальша доля матеріалів", - сказав Ягун.

Читайте також: Росія зливає Медведчука – відомий політик про санкції РНБО

Раніше ситуацію з витоком інформації з "плівок Медведчука" в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував політолог Борис Тизенгаузен.

Джерело Україна 24 Теги