До Києва прибув потяг з червоної зони карантину: лікар вказав на тривожний момент

Епідеміолог Андрій Александрін оцінив дотримання карантинних правил у транспорті

До Києва прибув потяг з червоної зони карантину: лікар вказав на тривожний момент

Пасажирський транспорт в Україні, зокрема потяги, залишається одним з найнебезпечніших місць за поширенням коронавірусу. Вимоги карантинної безпеки, які там встановлені, є нездійсненними.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" лікар-епідеміолог Андрій Александрін, коментуючи прибуття до Києва потяга із Закарпатської області, де оголошено червону зону карантину.

"Якщо ми говоримо про потяги або про весь транспорт, ми повинні розуміти, що це в першу чергу замкнуті приміщення, де, на жаль, відсутня якісна механічна вентиляція... Протягом доби або 12 годин, точно не пам'ятаю, скільки йде потяг із Закарпатської області, бути постійно в масці неможливо, це нереально. Тому ще раз хочу сказати - вимоги, які виставляються з боку залізниці, керівним складом або якимись правилами... є алогічними та нездійсненними", - заявив Александрін.

Читайте також: Коронавірус мутує — Степанов розповів, що змінилося

Популярні відео

Лікар зазначив, що якщо умови є нездійсненними, "то від населення вимагати виконання ми не можемо".

"Тому ми, на жаль, за час пандемії COVID-19 звертали увагу, що весь пасажирський транспорт є однією з найголовніших зон ризику поширення COVID-19", - додав він.

Читайте також: Карантин в Україні: в "Укрзалізниці" розповіли, як потрапити в червоні зони

Нагадаємо, "Укрзалізниця" запустила спеціальні рейси в регіони в червоній зоні карантину замість скасованих потягів. 10 березня до Києва прибув потяг із Солотвино Закарпатської області.

Раніше головний лікар центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що на Закарпатті склалася критична ситуація через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги