"Не треба підміняти поняття": Гордон висловився про індійську вакцину для українців

Також журналіст розповів, чи планує робити щеплення

"Не треба підміняти поняття": Гордон висловився про індійську вакцину для українців

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінив вакцини проти COVID-19 від різних виробників. На його думку, вакцину Covishield, яка використовується в Україні, не можна порівнювати з оригінальним препаратом AstraZeneca.

"Про  "Супутник V" я взагалі не думаю - гріх думати про нього як про вакцину. Ось є Pfizer, в Ізраїлі прищеплюють цією вакциною. Я думаю, євреї - не дурні. Якщо вони ним прищеплюють, значить, вони щось розуміють, тим більше що Ізраїль - це країна, яка офіційно заявила, що перемогла коронавірус за допомогою вакцинації, людям видають "зелені паспорти". У США прямо говорять, що ті, хто прищепився Pfizer, можуть ходити без масок, на будь-які заходи. Далі є AstraZeneca, кажуть, нічого. Є Moderna і є Covishield, який нам привезли. Нам кажуть: так це AstraZeneca! Я кажу: вибачте, це Covishield. AstraZeneca це AstraZeneca, а це вакцина, вироблена в Індії за ліцензією. Не треба підміняти поняття", - сказав він.

Читайте також: "Це серйозно": Гордон знову заявив про тривожну для України дату

Популярні відео

Також журналіст повідомив, що сам поки не має наміру робити щеплення від коронавірусу.

"Я думаю, що жодна вакцина не досліджена до кінця, і це природно. Тому що на дослідження потрібен час, може, десятиліття, щоб подивитися, як протягом тривалого проміжку часу поводитимуться люди, вакциновані тією чи іншою вакциною. Це логічно. А раптом вона через два-три роки, або через 10-15 років почне щось витворяти в організмі? Ми ж не знаємо. Тому я виходжу з того, що вакцинуватися будь-якою вакциною стрьомно. Я собі так кажу - ти не знаєш, що ти вливаєш у свій організм. Я ж маю право на таку точку зору?" - зазначив Гордон.

Раніше Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про героя свого майбутнього інтерв'ю.

Джерело Україна 24 Теги