Лікар пояснив повільні темпи вакцинації в Україні

На першому етапі планується вакцинувати понад 350 тисяч осіб

Лікар пояснив повільні темпи вакцинації в Україні

В Україні сьогодні вакцинацію від коронавірусу проводять лише 26 мобільних бригад, найближчими днями їхня кількість зросте, що дозволить досягти показника 10 тисяч вакцинованих на добу.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів лікар-анестезіолог Сергій Дубров.

"Сьогодні міністр (глава МОЗ Максим Степанов - ред.) зібрав нараду з головами ОДА, тому що вакцинація - це не тільки питання МОЗ, а й організації на місцях. Зараз працюють лише 26 мобільних бригад. Думаю, що для того щоб швидше впроваджувати вакцинацію в нашій країні, треба збільшувати кількість бригад, це потенційно можливо і прискорить вакцинацію", - зазначив Дубров.

Читайте також: В України виникла проблема з Ізраїлем через індійську вакцину: посол розкрив деталі

Популярні відео

Лікар висловив надію, що вже цього тижня вдасться досягти показника 10 тисяч вакцинованих на добу.

"Бригади підготовлені, з огляду на те, що на першому етапі вакцинації планується вакцинувати трохи більш як 350 тисяч осіб. Але на місцях не розгорнуті всі ті бригади, які були сформовані. Думаю, після сьогоднішньої наради з головами ОДА вже найближчими днями буде залучено як мінімум удвічі-втричі більше мобільних бригад", - заявив він.

За даними МОЗ, за добу 8 березня в Україні було щеплено від COVID-19 1171 особу.

Читайте також: Вакцинація лікарів: Степанов пояснив велику кількість відмов

Раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі телеканалу "Україна 24" повідомив, скільки українців записалося в чергу на вакцинацію.

Джерело Україна 24 Теги