Третя хвиля коронавірусу в Україні — "слуга народу" сказав, чи буде локдаун

Михайло Радуцький назвав причини поширення третьої хвилі COVID-19

Третя хвиля коронавірусу в Україні — "слуга народу" сказав, чи буде локдаун

В Україні почалася третя хвиля коронавірусу. Про причини розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"Сказати, що щось зробили не так, складно, Україна не є винятком. Європейські країни всі відчувають початок третьої хвилі. За даними ВООЗ, третя хвиля викликана в першу чергу поширенням мутованого британського та африканського штаму. В Івано-Франківській області підтверджено наявність цього вірусу. Третю хвилю прогнозували на березень-квітень, на жаль, прогнози збуваються", — сказав він.

Читайте також: Новий регіон поставив рекорд з коронавірусу в Україні — подробиці

Популярні відео

Радуцький вважає, що в Україні можливе введення нового локдауну.

"Сьогодні Естонія повністю закрилася на локдаун, Чехія в локдауні, в Хорватії ввели комендантську годину, продовжили локдаун у Німеччині... На жаль, третя хвиля нікуди не поділася, вона поширюється. Ми розуміємо, що якщо система охорони здоров'я не буде витримувати навантаження, то нам нікуди не дітися від локдауну. Це те, що сказав прем'єр-міністр. Єдине, що ми все знатимемо не менше ніж за сім днів про те, що уряд планує посилити карантин. А якщо багато областей виявляться в червоній зоні, то його доведеться посилити", — сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: лікар пояснив, чи достатні темпи вакцинації

Також Радуцький висловився про побічні ефекти від вакцинації та про ймовірність локдауну в Україні.

"На сьогодні побічних ефектів зафіксовано, здається, 176 випадків. Це такі випадки, які бувають від вакцинації будь-якою вакциною — підвищення температури, невеликі алергічні реакції, а чогось такого небезпечного або важкого не зафіксовано", — сказав він.

Раніше лікар центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах розповів про критичну ситуацію через спалах коронавірусу в регіоні.

Джерело Україна 24 Теги