В червоні зони карантину пустили спецпотяги: деталі від "Укрзалізниці"

В "Укрзалізниці" розповіли про ситуацію з квитками на потяги в червоні карантинні зони

В червоні зони карантину пустили спецпотяги: деталі від "Укрзалізниці"

"Укрзалізниця" запустила спеціальні рейси в регіони в червоній зоні карантину замість скасованих потягів. Подробиці розповів в ефірі каналу "Україна 24" керівник філії "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

"Спецрейси — це, по суті, звичайні поїзди за графіком, просто в окремій кількості для вивозу людей, яким потрібно виїхати із Закарпаття або повернутися додому. Їм надано статус спецрейсів, тобто на них є погодження Міністерства охорони здоров'я і Міністерства інфраструктури. Але це наші стандартні поїзди, ми дивилися на поїзди з великою кількістю пасажирів, багато людей вже купили на них квитки, і люди, яким потрібно виїхати, можуть докупити ці квитки. Наприклад, це потяг Київ — Рахів, один з найпопулярніших, Ужгород — Київ. Ті, які вивозять людей з екстремальної ситуації", — сказав він.

Читайте також: Карантин в Україні: в "Укрзалізниці" розповіли, як потрапити в червоні зони

Перцовський пояснив, що якщо у людини є квиток на іншу дату і на інший потяг, то, щоб виїхати спецрейсом, потрібно здати свій квиток і взяти квиток на спеціальний поїзд. Він підкреслив, що місця на спецпотяги ще є. Ціна квитків стандартна, ніяких націнок немає.

Популярні відео

Також представник "Укрзалізниці" розповів про протиепідемічні заходи в поїздах.

"На всіх рейсах додаткові заходи щодо дезінфекції, всі наші співробітники мають маски. Ми сподіваємося, що люди будуть відповідально ставитися і дотримуватися маскового режиму, у нас є додатковий запас масок. Також проводиться температурний скринінг на вході та виході на вокзалах", — сказав він.

Раніше лікар центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах розповів про критичну ситуацію через спалах коронавірусу в регіоні.

Джерело Україна 24 Теги