"Це нормально – мати вібратор": Милованов прокоментував гучний скандал

"Цькування показує відсталість частини суспільства в питанні сексуальної освіти", - зазначив Милованов

"Це нормально – мати вібратор": Милованов прокоментував гучний скандал

Радник голови Офісу президента Тимофій Милованов в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував скандал із постом в соцмережі ексчиновниці ЦВК про вібратор, після чого вона звільнилася.

«Вона вирішила звільнитися. У неї є пояснення, чому вона так зробила. Я вважаю, що це неприйнятно – цькувати людей. Це нормально – мати вібратор, нічого тут такого немає. Це просто показує відсталість частини нашого суспільства в питанні сексуальної освіти. Це давно є нормальним», - зазначив Милованов.

Читайте також: "Чим груди допоможуть купити лінолеум?" — експерт відповів на запитання про сексизм у рекламі

Популярні відео

Він наголосив, що ця новина не має обговорюватись на «національному рівні».

«Я 15 років тому працював у Німеччині. Для мене тоді як для українця було шоком – я займався йогою на вулиці, по діагоналі був гей-клуб, а навпроти секс-шоп, і ще по діагоналі церква. І вони всі разом, буквально 10 метрів один від одного, якось уживалися.  А у нас вібратор собі хтось купив – все, новина рівня національних», - заявив радник голови Офісу президента.

Читайте також: Я хотів зникнути – Арахамія про скандал з "корабельною сосною"

Як відомо, помічниця голови Центральної виборчої комісії Анжела Єременко пішла з посади після критики та цькування в соцмережах через допис про вібратор у приватному блозі.

Джерело Україна 24 Теги