Ще одна область України потрапила до червоної зони карантину - подробиці з місця подій

На Закарпатті щодня фіксується не менше 500 нових хворих

Ще одна область України потрапила до червоної зони карантину - подробиці з місця подій

Закарпатська область потрапила до червоної зони карантину, смертність від коронавірусу досягла рекордного показника, лікарні переповнені.

Як повідомляє кореспондент телеканалу "Україна 24" з Закарпаття, ситуація в регіоні критична, щодня фіксується не менше півтисячі нових випадків захворювань. Лише минулого тижня кількість нових випадків зросла більше ніж на 3 тисячі – на 24%. Щодня від коронавірусу помирає 12 людей – це рекордні цифри для Закарпаття. Попри те, що в лікарнях області кількість ліжок для коронавірусних хворих збільшили до 2,5 тисяч, їх однак не вистачає. Також не вистачає кисню, не витримують електромережі.

"Всі реанімаційні ліжка в лікарнях всієї області заповнені. На сьогодні тяжкі хворі перебувають у простих палатах, і знаходяться на 2-3 кисневих концентраторах. Це неприпустимо, тому що ці хворі потребують особливої уваги", - розповів директор обласної клінічної лікарні Закарпатської області Михайло Поляк.

Читайте також: Коронавірус мутує — Степанов розповів, що змінилося

Популярні відео

Як зазначає кореспондент "Україна 24", коронавірус помолодшав. Лікарі говорять, що у третій хвилі хворіють молоді люди від 35 до 45 років, помирають теж молоді. Третя хвиля, зі слів лікарів, дуже токсична і небезпечна. Хворі поступають у тяжкому стані, люди зволікають з тим, щоб вчасно звернутися за медичною допомогою.

З 8 березня на Закарпатті не працюють кав'ярні й магазини - виключно супермаркети та аптеки. Відсьогодні не будуть курсувати потяги до Закарпаття, хоча обіцяють організувати спецрейси, щоб люди могли повернутися додому. Також в Ужгороді не працює громадський транспорт. Закарпаття стало четвертою областю, яка опинилася в червоній зоні.

Раніше в.о. голови Національної служби здоров'я України Андрій Віленський розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" про причини зростання захворюваності на коронавірус в Україні.

Джерело Україна 24 Теги