Росія не готова до більшої ескалації на Донбасі: експерт назвав причину

Ігор Козій розповів, як збирається діяти Росія щодо Донбасу

Росія не готова до більшої ескалації на Донбасі: експерт назвав причину

Про ситуацію на Донбасі найближчим часом розповів експерт Інституту євроатлантичного співробітництва Ігор Козій в ефірі каналу "Україна 24".

"Станом на вчора у нас зафіксовано до 10 різноманітних порушень режиму тиші. Це і 120-міліметрові, і 82-міліметрові міномети. Водночас ми маємо правильно реагувати на ті заяви, які робить Росія, хоч і вустами очільників так званих "ДНР" і "ЛНР". Ми повинні розуміти: ясно, що пробують так, як з Кримом – взяти й подивитися, як ми будемо реагувати. Якщо ми реагуємо "неправильно", ясно, що вони будуть робити подальші кроки", — сказав він.

Читайте також: Буде багато крові: політолог про можливий розвиток ситуації на Донбасі

Популярні відео

За словами експерта, Росія не готова поглиблювати конфлікт.

"Я далекий від думки, що Росія сьогодні готова до потужнішої ескалації, ніж яка є сьогодні. Я не думаю, що російський народ готовий воювати, навіть військовослужбовці. Тому що опір вони вже отримали, вони вже чітко розуміють, що таке «вантаж 200», як він виглядає, що таке безіменне поховання, де замість прізвища та імені лише номер", — сказав він.

Раніше експерт-міжнародник Руслан Осипенко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Росія стратегічно незацікавлена, щоб Україна досягла успіху в ТКГ.

Джерело Україна 24 Теги