Вірус стає агресивнішим — українців попередили про погіршення ситуації з COVID-19

Голова Закарпатської ОДА та мер Львова розповіли про складну ситуацію з коронавірусом

Вірус стає агресивнішим — українців попередили про погіршення ситуації з COVID-19

Коронавірус стає агресивнішим. Про це розповіли в ефірі каналу "Україна 24" голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков та мер Львова Андрій Садовий. Зокрема, Полосков розповів, що молоді люди частіше стали тяжко хворіти.

"Цей вірус і ті захворювання, які у нас зараз є, проходять набагато важче, вони більш киснево-залежні, ніж було до того. Вірус поводить себе агресивныше, ніж раніше. Через це наша медична система сьогодні перевантажена. Термін лікування збільшується, потреба в кисні збільшується, це ускладнює ситуацію. Вірус молодшає, є не лише 30+, є набагато молодші люди, які потрапляють до лікарень і тяжко переносять хворобу, хвороба справді дуже помолодшала", — сказав він. 

Читайте також: Нові штами коронавірусу — імунолог розповів, у яких випадках вакцинація буде успішна

Популярні відео

Мер Львова Андрій Садовий попередив, що з Західної України вірус піде хвилею на інші регіони. 

"За словами медиків, вірус стає набагато агресивнішим, хворіє молодь. Треба оперативно реагувати. Ця хвиля, яка іде сьогодні з Франківщини, із Закарпаття, виглядає, що вона поступово буде накривати Україну і за два три тижні матимемо дуже непросту ситуацію. Тому ми однозначно збільшуємо резерв ліжок (у лікарнях – ред.)", — сказав він.

Раніше тимчасовий в.о. голови Національної служби здоров'я України Андрій Віленський розповів про причини зростання захворюваності на COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги