Смертельна автокатастрофа в Польщі: нові подробиці від консула

28 українців, які вижили в ДТП, вже відправляються додому

Смертельна автокатастрофа в Польщі: нові подробиці від консула

Консул України в Любліні Василь Павлюк в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що 28 громадян України, які постраждали в ДТП у Польщі, вже відправляються додому.

"Я зараз стою біля автобуса, відправляємо, на цей час вже 26, навіть 28, спробуємо відправити в Україну. Поліція видає їм документи і їхні речі. Їх ідентифікували й дозволили виїхати в Україну. Всі решта знаходяться в лікарнях, проходять обстеження і в міру можливості тих, кому дозволять, будемо відправляти в Україну. Перевізник дав свій автобус, і він довезе їх туди, куди скажуть. В автобусі люди, в яких є зламані ноги, руки, розбиті обличчя і голови, але вони транспортабельні", - сказав Павлюк.

Читайте також: "Вважають, що на дорозі можна все": в Авакова розповіли про головні причини ДТП

Популярні відео

Консул не надав інформації про загиблих, оскільки від польської прокуратури ще немає офіційних даних.

"Як тільки отримаємо, зможемо зв'язатися з родичами, це питання серйозне", - сказав Павлюк.

Читайте також: Смертельна ДТП у центрі Києва: з'явилися нові деталі

За словами консула, у водіїв автобуса в крові не виявлено наркотиків і алкоголю, вони знаходяться під наглядом прокуратури, до них нікого не допускають й опитати їх поки немає можливості.

Нагадаємо, ДТП сталася 6 березня близько 2:00 на території Польщі (місцевість Кашице). За попередньою інформацією, загинули 6 громадян України, 35 осіб отримали травми. Всього в автобусі перебували 57 українців.

Джерело Україна 24 Теги