Буде багато крові: політолог про можливий розвиток ситуації на Донбасі

Олег Саакян вважає, що Україна і Росія опинилися в патовій ситуації й не можуть впливати один на одного

Буде багато крові: політолог про можливий розвиток ситуації на Донбасі

Політолог Олег Саакян в ефірі каналу "Україна 24" спрогнозував можливий розвиток ситуації на Донбасі.

На його думку, стагнація - це найкращий варіант.

"На жаль, я бачу, що нас очікує стагнація в кращому випадку, можливо, ескалація в гіршому випадку. Якщо ми говоримо зараз про ситуацію на лінії фронту, Росія буде тільки піднімати ставки. Якщо одночасно з цим говорити про військові сценарії, то дуже часто ми себе заганяємо в стереотип війни на сході України. А насправді це російсько-українська війна, і театр бойових дій значно ширший, причому як військових, так і економічних. Уявімо собі зараз дестабілізацію на узбережжі України по Чорному морю, наприклад, під час піку експорту аграрної продукції, металургії тощо - які це матиме наслідки", - сказав Саакян.

Читайте також: "Ідіть до чортової матері": Кравчук жорстко осадив Росію через Донбас

Популярні відео

Політолог не виключив, що в разі військового розвитку подій станеться кровопролиття, але результатів не буде.

"Тобто в Росії залишаються ще деякі інструменти тиску, в Україні так само - і ми у патовій ситуації. Ані Росія не може військово-економічно домінувати над Україною, ані Україна над Росією. Поки військовий сценарій дуже патовий - він просто буде дуже кровопролитним, але при цьому не дасть серйозного зрушення балансу сил", - сказав Саакян.

Читайте також: Названо головний фактор, який може переломити ситуацію на Донбасі

Нагадаємо, раніше експерт-міжнародник Руслан Осипенко в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Росія стратегічно незацікавлена, щоб Україна досягла успіху в ТКГ.

Джерело Україна 24 Теги