Краще, коли менше інгредієнтів: експерт радить, як правильно вибрати торт

Також варто звернути увагу на кінцеву дату споживання

Краще, коли менше інгредієнтів: експерт радить, як правильно вибрати торт

Експерт з якості та безпеки харчових продуктів, кандидат економічних наук, доцент Марія Янчик в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, як правильно вибрати торт.

"Коли ви вибираєте торт, дивіться на склад - чим менше інгредієнтів, тим краще, звичайно. Дивіться на терміни придатності. Дійсно, 2-3 дні - цього достатньо, щоб створити гарний смачний торт і щоб він при цьому зберігався. Але обов'язково дивіться, щоб дата кінцевого споживання була лазером набита, щоб не можна було її стерти або стікером замінити", - сказала Янчик.

Читайте також: Як упізнати підроблений сир у магазині: покупцям дали просту пораду

Популярні відео

Також вона прокоментувала наявність у тортах так званих "єшок" (консервантів, які позначаються буквою Е - ред.).

"Загалом я б більшості з них побоювалася, оскільки не всі ще досліджені. Кажуть, що сорбінова кислота не шкідлива для організму, але в надмірній кількості вона буде шкодити й пригнічувати мікрофлору вашого кишківника. Тому тут чим менше - тим краще. Але пам'ятайте, що і сама лимонна кислота - це також "єшка", хоча вона не є небезпечною, як вважають", - сказала Янчик.

Читайте також: М'ясо в маринаді дворічної давності - експерт розповів про шашличні напівфабрикати

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" кандидат технічних наук, викладач кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька заявила, що потрібно відмовитися від кремів і кондитерських виробів з використанням желатину.

Джерело Україна 24 Теги