Які кондитерські вироби краще не купувати: порада експерта

За словами викладача університету харчових технологій, білок - це середовище для мікроорганізмів

Які кондитерські вироби краще не купувати: порада експерта

Кандидат технічних наук, викладач кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька вважає, що потрібно відмовитися від кремів і кондитерських виробів з використанням желатину.

Про це вона сказала в ефірі каналу "Україна 24".

"По-перше, я для себе відмовилася від кремових виробів, оскільки крем і цукор - це занадто. Сьогодні виробники пропонують шикарні, на мій погляд, желейні торти, з желейним прошарком, вони легкі. Крім того, я для себе виключила білкові креми, тому що білок є середовищем для мікроорганізмів, які швидко там розмножуються, тому 12 годин - цього достатньо для білкового крему", - сказала Корецька.

Читайте також: Ексміністр спрогнозував нове подорожчання продуктів в Україні: названо терміни

Популярні відео

Також експертка, відповідаючи на запитання про популярність мусових тортів, застерегла від вживання желатинових виробів.

"Технологія виробництва мусів передбачає використання желатину, а желатин - це середовище для вирощування мікроорганізмів, то як ви думаєте? "- сказала вона.

Читайте також: Продукти "борщового набору" подорожчали: у скільки обійдеться популярна страва

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" президент Асоціації дієтологів України Олег Швець розповів, що денна норма цукру для людини не повинна перевищувати 25 г, із солодощів перевагу варто надавати шоколаду і фруктам.

Джерело Україна 24 Теги