Наукова співробітниця розповіла, чим небезпечний популярний кондитерський продукт

За словами експертки, виробники стверджують, що консерванти не шкодять, але це може бути не так

Наукова співробітниця розповіла, чим небезпечний популярний кондитерський продукт

Експерт з якості та безпеки харчових продуктів, кандидат економічних наук Марія Янчик в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, яку шкоду можуть мати тістечка.

За словами експертки, перш за все в складі тістечок шкідливі трансжири й цукор.

"Насправді трансжири дійсно небезпечні. Щодо крохмалів я не погоджуюсь, звичайно. У помірних дозах він навіть корисний для шлунково-кишкового тракту. А велика кількість цукру дійсно здатна швидко підняти рівень глюкози в крові", - сказала Янчик.

Читайте також: В Україні подорожчає популярний продукт: скільки заплатять покупці

Популярні відео

Експертка зазначила, що консерванти, які використовують для тривалого зберігання тістечок, також некорисні для здоров'я.

"Залежно від виду крему у них є певний термін зберігання. Наприклад, із заварним кремом зберігається не більше 6 годин. Але якщо додати сорбінову кислоту, наприклад, або якісь консерванти, то можна продовжити до 6 діб. Саме це і використовують наші виробники. Кажуть, що він є безпечним. Але якщо він пригнічує мікрофлору в кремі, то він пригнічуватиме мікрофлору у вашому кишківнику", - сказала Янчик.

Читайте також: Подорожчання продуктів в Україні: в Кабміні дали прогноз, що надалі буде з цінами

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" доцент кафедри ресторанної продукції Національного університету харчових технологій Ірина Корецька розповіла про цукерки, виготовлені з порушенням технології виробництва.

Джерело Україна 24 Теги