Без 100 тисяч щеплень щодня буде погано: академік про вакцинацію в Україні

"Нам потрібно проімунізувати 30 млн осіб до кінця року", - зазначив Комісаренко

Без 100 тисяч щеплень щодня буде погано: академік про вакцинацію в Україні

Академік, голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при РНБО Сергій Комісаренко в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що Україні необхідно до кінця року провакцинувати 30 млн громадян.

«Нам потрібно проімунізувати 30 млн осіб до кінця року – це просто обов’язково треба було б зробити. І якщо ми цього не зробимо, то буде дуже погано. Річ у тому, що набувають все більшого поширення варіанти вірусу, які будуть менш чутливими, а деякі, можливо, взагалі нечутливими до наявних вакцин. Якщо ми потрапимо в цей проміжок часу, коли вже з’являться ці варіанти коронавірусу, то це буде дуже погано для нашого населення», - заявив Комісаренко.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу: лікарка розповіла про побічні реакції після щеплення

Популярні відео

Він наголосив, що вакцинація – єдиний шлях до колективного імунітету.

«Всі країни світу намагаються докласти максимум зусиль, щоб провакцинувати своє населення. І дуже дивно, що наша медицина цього не планує. Нам треба провести вакцинацію 30 млн осіб до кінця року. Треба переконати людей, що вакцина є єдиним шляхом для вироблення колективного імунітету, що це єдиний шлях побороти інфекцію, зберегти здоров’я і життя. Для цього ми маємо щодня імунізувати 100 тис. людей», - зазначив академік.

Читайте також: Вакцинація не рятує від коронавірусу повністю — деталі від ексміністерки

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Максим Степанов розповів, чому низка медпрацівників відмовляються робити щеплення вакциною від коронавірусу CoviShield.

Джерело Україна 24 Теги